Скачать Joomla

Blog

05 грудня

Гуменний О.Д. Використання учнівських ґаджетів мобільних комунікацій для підвищення ефективності навчання у ПТНЗ

Автор 

Мета дослідження. Висвітлити використання Smart-сервісу Kahoot! та QR-кодів як ефективного інструменту колаборативного навчання в навчально-виховному процесі. Викласти покроковий алгоритм роботи з сервісом Kahoot! та деталізувати вісім способів використання QR-кодів для  підвищення ефективності навчання.

  На сучасному етапі швидкого розвитку новітніх інформаційних технологій та їх упровадження у всі сфери життєдіяльності людини постає проблема пошуку нових форм організації навчання, які будуть враховувати інтереси сучасної науки та ґрунтуватися на застосуванні інтерактивних методів, взаємодії учнів між собою.

колаборативне навчання

Останнім часом увагу дослідників все більше привертає навчання у співробітництві (колаборативне навчання) у зв'язку з зростанням попиту на можливості співпраці та соціального навчання, а також поширенням технологій та інструментів, які допомагають забезпечити таку співпрацю. Інтернет, мобільні пристрої, блоги, вікі, соціальні мережі та сховища знань, віртуальних класів, спільних програм, , спільнот практики (Сommunities of Practice - CoP) і роблять синхронне та асинхронне співробітництво ефективним способом для обміну думками та знаннями, що уможливлює оптимальне поєднання найкращих здобутків традиційної освітньої системи та інформаційно-комунікаційних технологій

(читати і переглянути більше).

Читати 58472 разів Останнє редагування П'ятниця, 15 грудня 2017 11:42
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

pto120x60

Авторські права 2017 © Офіційна сторінка

Інституту професійно-технічної освіти НАПН України.

Усі права захищені