Скачать Joomla
×

Повідомлення

Це закрита група. Щоб бачити зміст групи, ви маєте бути її учасником.

Ізмаїльське вище професійне училище Київської державної академії водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного

Ізмаїльське вище професійне училище Київської державної...

Населений пункт: Ізмаїл, Одеська обл. Статус: державний Форма навчання: денна Адреса: вул...

 
 •  ІВПУ КДАВТ є одним з провідних професійних закладів на півдні України, діяльність якого спрямована на забезпечення кваліфікованими робітниками та молодшими спеціалістами у сфері водного транспорту, громадського харчування, сфері послуг, економіки та підприємництва. За результатами моніторингу, професії, з яких здійснюється підготовка в нашому училищі є актуальними та затребуваними на ринку праці.


        В училищі створені гідні умови для навчання і розвитку учнів, про що свідчить навчально-матеріальна база, творчий і професійний педагогічний колектив, методичне забезпечення. Училище зміцнює і розвиває свою навчально-матеріальну базу, впроваджує новітні інноваційні технології в навчальний процес. Матеріально-технічна база училища забезпечує умови якісної організації навчального процесу, щороку оновлюється з урахуванням впровадження у навчальний процес новітніх інформаційних технологій:  комп’ютерні класи, об'єднані через сервер в локальну училищну мережу з виходом в Internet, на сучасному рівні обладнані кабінети і лабораторії, наявність аудіовізуальної апаратури, інтернет-кафе, бібліотеки з 75-тисячним книжковим фондом сприяють якісній підготовці фахівців. 

     В освітньому процесі училища тісно переплетені навчальна діяльність та позаурочні заходи: успішно працюють гуртки художньої самодіяльності, спортивні секції з баскетболу, волейболу, міні-футболу, настільного тенісу, проводяться тематичні вечори відпочинку, конкурси професійної майстерності. В училищі розроблена система матеріального заохочення, і крім обов'язкової стипендії, учні отримують заохочувальну за високі показники в навчанні та активну участь в житті закладу. Всі бажаючі забезпечуються місцем в гуртожитку.

   
 • Категорія
  General
 • Створена
  Субота, 01 липня 2017
 • Адміністратор групи
  Костусєва Наталія Петрівна

pto120x60

Авторські права 2017 © Офіційна сторінка

Інституту професійно-технічної освіти НАПН України.

Усі права захищені