Скачать Joomla

Поки що немає обговорення в .

 • Автомобіліст – професія особлива, адже саме автомобільний транспорт є кровоносною системою держави. Це дуже напружена і одночасно почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Роль працівників автомобільного транспорту в житті нашої держави неоцінима. Тисячі тонн різних вантажів, котрі щодня доставляються ними, необхідні для забезпечення нормального функціонування суспільства. Саме вони задають трудовий ритм, забезпечують стабільну роботу всіх галузей господарства.


  Коледж має сучасну матеріально-технічну базу, що дозволяє на високому рівні забезпечити навчально-виховний процес. Навчальні кабінети, лабораторії, комп’ютерні класи, бібліотека, читальна зала, спортивна зала, гуртожиток для студентів. Працюють гуртки художньої самодіяльності, спортивні секції. В коледжі створена діюча Рада студентського самоврядування. Кожен студент може отримати консультацію практичного психолога, юриста.
  Згідно з державною національною програмою "Освіта" і Закону України "Про освіту" коледж створює умови для реалізації кожним громадянином його здібностей, таланту, різностороннього розвитку, забезпечує фундаментальну і професійну підготовку, отримання громадянином відповідного освітньо-кваліфікаційного рівня, через систему виховання формує освічену, творчу особу з високими моральними і фізичними якостями дає можливість громадянам підвищувати свій освітній і кваліфікаційний рівень шляхом навчання без відриву від виробництва. Рішення цих функцій закладені в системі організації діяльності коледжу, в структурі учбових дисциплін, в організаційній і методичній документації, в діяльності адміністративно - викладацького персоналу.

  Успішне закінчення коледжу гарантує:

  - диплом молодшого спеціаліста державного зразка;
  - працевлаштування;
  - високий рівень фахівця.

 • Категорія
  Automotive
 • Створена
  Понеділок, 03 липня 2017
 • Адміністратор групи
  Головін Олексій Ілліч

pto120x60

Авторські права 2017 © Офіційна сторінка

Інституту професійно-технічної освіти НАПН України.

Усі права захищені